Technologia

Mycie

Wyselekcjonowane odmiany jabłek poddajemy procesowi czyszczenia mechanicznego przy użyciu krystalicznie czystej wody i wysokiego ciśnienia. Proces ten zapewnia oczyszczenie surowca z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Sortowanie

Oczyszczone jabłka przechodzą wnikliwy proces sortowania w celu zachowania najwyższej jakości soku. Do produkcji naszego soku nie wykorzystujemy jabłek przeznaczonych do przemysłu przetwórczego.

Rozdrabnianie

Wyselekcjonowane jabłka poddajemy procesowi rozdrobnienia dzięki czemu w optymalny sposób wyciskamy zawarty w owocach sok.

Wyciskanie

Rozdrobnione jabłka transportujemy do pras wysokociśnieniowych, dzięki którym pozyskujemy naturalny sok bogaty w składniki odżywcze i wyśmienity smak.

Filtracja

W procesie filtracji pozbywamy się wszelkich niepożądanych cząstek stałych uzyskując naturalnie mętny sok jabłkowy. Nie znamy słów „klarowanie" lub „obróbka enzymatyczna" używanych w czasie produkcji standardowego soku z koncentratu.

Pasteryzacja

W celu zachowania świeżości w dłuższym okresie poddajemy nasz sok jedynie procesowi pasteryzacji w niskich temperaturach dzięki czemu zachowuje on wszystkie wartości odżywcze i wyjątkowy smak grójeckich jabłek.

Konfefekcjonowanie

Po zakończeniu procesu pasteryzacji sok jabłkowy zamieniamy w unikalny sok marki Magdalene pakowany w systemie bag-in-box. Sok trafia do hermetycznego worka polimerowego ze specjalnym kranikiem, który zapewnia świeżość produktu po otwarciu do 14 dni a na półce sklepowej do 8 miesięcy. Całość naszego wysiłku zwieńczona jest atrakcyjnym opakowaniem kartonowym.

Magazynowanie

Opakowania soku marki Magdalene transportujemy do wielkopowierzchniowej chłodni w celu optymalnego przechowywania produktu do momentu pojawienia się na półce w Twoim sklepie.